Tālr.: 67339190

Sadarbībā ar Johanniter-Unfall-Hilfe (Vācija, Hamburga) jau 20 gadus Rīgā un Latvijā nodrošinam humānās palīdzības apģērbus un apavus cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās vai neierastā situācijā.
Pēdējo gadu laikā līdzcilvēki ir kļuvuši atsaucīgāki un vairāk ziedo mantas mūsu humānās palīdzības centrā Rīgā, Hospitāļu ielā 55, kā arī citās vietās Latvijā.
Grūtībās mūsdienās var nonākt ikviens, un vairs nav tik grūti iedomāties, ka arī pašam kādreiz var būt nepieciešama palīdzība. Tādēļ vēl jo vairāk ir svarīgi palīdzēt cilvēkam, kuriem dzīvē šobrīd ir paveicies mazāk. Tu vari palīdzēt nododot apģērbu un mantas! Mūsu humānās palīdzības centra noliktavā mantas tiek pāršķirotas un uzsāk savu ceļu pie cilvēkiem, kuriem tās ir nepieciešamas.

Kādas mantas pieņemam?
Ziedot var apavus un apģērbus,  sadzīves tehniku, mēbeles, gultas veļu, higiēnas un saimniecības preces, pārtiku, rotaļlietas u.c. lietas kuras pašam nav nepieciešamas, bet joprojām ir labā stāvoklī.

Atceries, mantām kuras ziedo ir jābūt labā stāvoklī, tīrām, nesaplēstām un nesabojātām!

Mantas var ziedot arī citās Latvijas pilsētās pie mūsu sadarbības partneriem pašvaldības un nevalstiskajās organizācijās. Lai iegūtu sīkāku informāciju zvani pa tālruni 67339265 vai raksti uz e-pastu: info@svjp.lv.

Sameklē sev tuvāko mantu nodošans punktu.